Новий стікер ОСЦПВ тепер без голограми

02.09.2011

Новий стікер ОСЦПВ тепер без голограми

Звичний для всіх автолюбителів стікер на лобове скло - знак, що підтверджує договір обов'язкового страхування ОСЦПВ, - змінює свій вигляд. Новий дизайн був затверджений днями Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) України.

Єдиною відмінністю нового стікера ОСЦПВ України, який затвердив Держфінпослуг, стала відсутність голограми. Нововведення пов'язане зі скасуванням Віктором Януковичем Указу Президента України «Про захист документів і товарів голографічними елементами» від 15.11.2000р.

Обов'язковий захист документів голографічними елементами також був скасований постановою Кабміну від 09.02.2011р. «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України з питань захисту документів і товарів голографічними захисними елементами». Ця постанова скасовує всі попередні акти урядущодо захисту документів (знака страхування ОСЦПВ в тому числі) і товарів голографічними елементами.

Новий стікер страхового полісу ОСЦПВ Україна побачить найближчим часом, після доопрацювання розпорядження в Держфінпослуг.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини