Кілька років тому страхувати своє здоров’я було «модно», зараз – це необхідність

25.04.2013

Кілька років тому страхувати своє здоров’я було «модно», зараз – це необхідність
Всі ми знаємо, що медичне страхування за кордоном поширене всюди. Дані опитувань вказують на те, що громадяни європейських країн готові витрачати на медичне страхування до 10-15% своїх річних прибутків. Але це, практично повністю, відшкодовує всі їхні витрати на медичні послуги.
 
В Україні добровільне медичне страхування (ДМС) до недавнього часу слугувало швидше даниною моді, ніж було життєвою реалією. Проте останнім часом ситуація змінюється.
 
Першими переваги ДМС оцінили великі компанії. При купівлі полісів ДМС для своїх співробітників, вони, як не дивно, в цілому заощаджують кошти. Виявляється, американські вчені вже давно підрахували, що забезпечені медичною страховкою працівники, вдвічі рідше беруть лікарняні. Таким чином, економія на оплаті лікарняних доволі відчутна. Крім того, що здорові співробітники, очевидно, приносять більший прибуток компанії, вони більш лояльно ставляться до свого керівника, що проявляє щодо них свою турботу.
 
Отож, кількість корпоративних клієнтів у страхових компаній зростає. Але яка ситуація з фізичними особами? Хоча недовіра до медичного страхування в нашому суспільстві ще велика, більшість громадян нашої країни усвідомлюють його переваги. Більшість фізичних осіб, які бажають купити поліс ДМС, зростає по мірі того, як люди спостерігають вдалі приклади застосування полісів. Людська природа, щоб ми не говорили, схильна до наслідування. І коли ми бачимо, що нашому сусіду поліс ДМС реально став у пригоді, ми по неволі задумуємось про його придбання.
 
Автор: страховий експерт Інго-Україна
 

 

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини