Які ціни на добровільне медстрахування компанії пропонують клієнтам

29.04.2013

Які ціни на добровільне медстрахування компанії пропонують клієнтам

На разі купівля полісу ДМС (добровільного медичного страхування) в Україні стає звичною статтею витрат для респектабельних громадян, котрі дбають про своє здоров’я. Проте ще доволі важко зробити вибір на користь однієї зі страхових компаній, що надають дану послугу.

 

Висновки незалежних експертів вказують на те, що лідерство з медичного страхування фізичних осіб та дітей в Україні станом на 2013 рік належить компаніям. Це – АСК «Інго-Україна», СК «Провідна
 
Якщо взяти до уваги цінові показники на поліси ДМС в цих компаніях, то в середньому страховий поліс для дорослого обходиться від 2500 грн., для дитини – від 7 000 грн., а для малюка віком до 2 років – від 12 500 грн.
 
 
По корпоративному медичному страхуванню найвищі позиції в рейтингах займають компаній: СК «УНІКА», АСК «Інго-Україна», СК «Провідна».
 
Середні ціни на поліси ДМС для корпоративних клієнтів стартують від 2000 грн.
 
 
Слід сказати, що поліс ДМС для фізичних осіб віком від 17 до 35 років, вартістю близько 2500 грн., покриває медичні витрати в сумі до 150 000 грн. Такий поліс включає невідкладну меддопомогу, амбулаторно-поліклінічне обслуговування, забезпечення лікарськими препаратами при амбулаторному лікуванні, стоматологічні послуги до 1 500 грн., а також курс лікувального масажу.
 
 
Автор: страховий експерт Інго-Україна
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини