Що входить в Медичну страховку для ВІП персон

04.05.2013

Що входить в Медичну страховку для ВІП персон
При купівлі полісів ДМС (добровільного медичного страхування) багато українців усвідомило, що краще придбати так званий поліс класу «еліт», ніж медстраховку зі стандартним переліком опцій. Різниця між ними доволі відчутна. Як правило, «стандартні» поліси ДМС покривають медичні витрати до 50 тисяч гривень, а «елітні» – до 150-200 тисяч гривень (згідно індивідуальних побажань клієнта).
 
 
Які витрати можуть покривати VIP-поліси ДМС?
 
• Діагностика, профілактика та лікування хронічних або критичних захворювань (наприклад, ішемічної хвороби серця, туберкульозу, цукрового діабету і навіть СНІДу).
 
• Оздоровчі процедури (вітамінізація, масаж, гомеопатія, відвідування басейну чи тренажерної зали).
 
• Обслуговування та лікування в престижних приватних клініках (наприклад, «Борис», «Медіком», «Добробут»), а також спеціалізованих державних мед закладах.
 
• Призначення особистого патронажного лікаря, котрий доступний цілодобово.
 
• Допомога в лікуванні за кордоном.
 
 
Крім того, VIP-клієнти мають право на знижку при купівлі полісів ДМС для всієї родини (3-15%), а також за умови продовження страховки (10-20%).
 
 
Звичайно, при купівлі поліса ДМС слід ретельно зважити, які саме опції та ризики бажано включити в перелік витрат, котрі покриє медична страховка. В будь-якому випадку, поліс ДМС з мінімальним переліком опцій може задовольнити потреби в медобслуговуванні лише абсолютно здорової молодої людини, решта має задуматись над питанням про придбання дорожчої страховки.
 
 

Автор: страховий експерт Інго-Україна 

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини