Медичне страхування: інтерес зростає з кожним днем

07.05.2013

Медичне страхування: інтерес зростає з кожним днем

Ще кілька років тому громадяни нашої країни сприймали добровільне медичне страхування (ДМС) як невиправдане закордонне ноу-хау. Українці не розуміли необхідності оплачувати медичні витрати на рік наперед, якщо за цей рік можливо так і не виникне потреба в серйозній медичній допомозі. Але зрештою на території нашої держави з’явились філіали іноземних компаній, в яких співробітникам оплачують медичну страховку. На прикладі цих «перших ластівок» в медичному страхуванні України, нарешті, стали очевидними всі його переваги.

 

 
Хоча на сьогоднішній день корпоративне медичне страхування переважає на ринку ДМС (95%), кількість фізичних осіб, які купують поліси ДМС, також невпинно зростає. Крім того, страховики помітили одну цікаву тенденцію в даному напрямку. В тих компаніях, де співробітників забезпечують полісами ДМС з мінімальним переліком опцій, вони готові доплачувати із власної кишені за додатковий перелік медичних послуг (наприклад, за стоматологічну допомогу). Тобто люди, котрі вже користуються медичною страховкою певний час, перевірили дієвість її механізмів на практиці і вже не вважають ДМС невиправдано дорогим «задоволенням».
 
 
Автор: страховий експерт Інго-Україна
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини