Медичне страхування на практиці

13.05.2013

Медичне страхування на практиці

Платну медицину в нашій країні вже слід віднести до невідворотних реалій сьогодення. Було б ідеально, аби плата за медичні послуги покращила їхню якість. Але це, на жаль, не так. За статистикою, громадяни нашої країни з однаковою недовірою ставляться як до державних мед закладів, так і до приватних клінік. І це обґрунтовано.

 
Незалежні дослідження показали, що в приватних клініках процвітає явище поліпрагмазії – необґрунтованого призначення медпрепаратів і процедур. Це явище, серед іншого, «вивели на чисту воду» страховики.
 
 
Страховим компаніям не вигідно переплачувати за лікування своїх клієнтів, тим більше, якщо воно необґрунтоване. Тому лікарі-експерти страхових компаній перевіряють протокол лікування, котрий призначається пацієнту в певній клініці. Після таких перевірок реальні витрати на лікування, як правило, скорочуються в середньому на 20%. Тобто, п’ята частина витрат виявляється зайвою. В кращому випадку призначені препарати та процедури не приносять ні користі, ані шкоди здоров’ю. Але бувають випадки, коли призначені препарати не сумісні, що по меншій мірі, непокоїть.
 
 
Таким чином, купівля поліса ДМС (добровільного медичного страхування) на практиці означає захист від призначення зайвих ліків і процедур, які іноді шкодять здоров’ю. На разі в нашій країні склалася ситуація, коли медична страховка, а не платна медицина, реально може забезпечити якісними та професійними медичними послугами. Якщо купити поліс ДМС, зрештою, можна розраховувати на чесну медицину.
 
 
 
Автор: страховий експерт Інго-Україна
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини