Обмін прав спрощений!

05.09.2011

Обмін прав спрощений!

Останнім часом, водіям Україна не солодко. Тільки й доводиться встигати запам'ятовувати нововведення реформ, законодавчих актів, які влада активно почала впроваджувати в життя. Однак, можна прослідкувати дуже приємну тенденцію. Ми рухаємося «в бік Європи», а значить прогресуємо. Зі скасуванням довіреності, проходженням техогляду, впровадженням європротоколу, нас чекає ще одна гарна новина - спрощення процедури обміну водійських прав.

На сьогоднішній день, в Україні обмін прав для осіб, які протягом останніх 12 місяців не керували ТЗ, проводиться тільки після здачі теоретичного і практичного іспитів (чинна редакція «Положення про порядок видачі водійських посвідчень та допуску громадян до керування транспортними засобами») . Причому для обміну прав без складання іспитів водієві необхідно документально підтвердити факт того, що він упродовж останніх 12 місяців керував ТЗ. Таким документом вважається техпаспорт на особистий автомобіль, тимчасовий реєстраційний талон, або довідка з роботи (таку довідку зазвичай запрошують професійні водії). Щоб уникнути непотрібної витрати часу на складання іспитів, водії вирішували питання шляхом «покупки» талонів або доручень. Але, по суті, ні техаспорт, ні талон, і тим більше довідка, не дають гарантії безперервного водійського стажу.

Саме тому, ДАІ і пропонує усунути вимогу щодо вищенаведеного Положення (пункт 26), підготувавши проект постанови Кабінету Міністрів України, яким вносяться відповідні поправки.

Звідси випливає, що якщо Ви вирішите обміняти водійські права у зв'язку зі зміною особистих даних водія, або старий зразок обміняти на новий, така процедура буде проводиться шляхом нескладної і швидкої процедури в МРЕВ! Тяганини з паперами більше не буде.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини