Медичне страхування для дитини

14.05.2013

Медичне страхування для дитини

Чого тільки не зроблять люблячі батьки для того, щоб уберегти свого дорогоцінного малюка від хвороб, травм та інших неприємностей. Але, чим менша дитина, тим частіше батькам приходиться звертатися за лікарською допомогою. Мова йде не обов’язково про лікування захворювань. Проблем активного росту перших років життя неможливо уникнути. Малюку потрібен якісний нагляд педіатра та багатьох інших спеціалістів, своєчасна діагностика і, в крайньому випадку, лікування.

 

 
Сьогодні, всі батьки, котрі не хочуть надаремно ризикувати здоров’ям своєї дитини, визнали значні переваги добровільного медичного страхування (ДМС). Поліс ДМС для дитини забезпечує належний рівень медичного обслуговування в престижних клініках (наприклад, «Медиком», «Борис», «Добробут» і т. д.), прийом у лікарів позачергово, безкоштовний виклик швидкої допомоги при необхідності, комплекс планових зчеплень, оглядів та діагностики, а також профілактичні процедури (наприклад, масаж).
 
 
Медична страховка для дитини дорожче всього обходиться в перші два роки її життя, приблизно 12-15 000 гривень. Але, слід зауважити, що в цей період життя малюка лише на безкінечну кількість викликів лікарів з будь-якого приводу ретиві батьки іноді витрачають астрономічні суми.
 
 
Добровільне медичне страхування, на жаль, ще не укорінилося в нашому суспільстві, як розповсюджена практика. Одна з причин – це недовіра людей до страховиків. При страхуванні дитини, так, як і дорослого, важливо вибрати надійну велику страхову компанію і тоді, після отримання якісних медичних послуг протягом року, виникає бажання продовжити страховку.
 
 
Автор: страховий експерт Інго-Україна
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини