Необхідність добровільного медичного страхування або особливості страхування здоров’я

20.05.2013

Необхідність добровільного медичного страхування або особливості страхування здоров’я

Всі ми повинні визнати, що живемо в дуже мінливому і нестабільному світі. Економічна криза ще не минула, тому велику кількість вітчизняних компаній можна порівняти з кораблями в шторм: ніхто не має точної впевненості, що зможе коли-небудь допливти до берега, не розбившись об скелі чи рифи. Співробітники навіть, на перший погляд, стабільних компаній, в будь-який час можуть опинитися без роботи. Ця обставина примушує піклуватися про потребі завтрашнього дня вже сьогодні.

 

 
Без сумніву, ніхто не стане заперечувати, що самим цінним і значимим для людини є здоров’я її самої, а також – її рідних. Як відомо, хвороби частіше всього приходять до нас тоді, коли ми їх зовсім не очікуємо. Не зуміти знайти фінансові засоби на лікування, мабуть, – найстрашніше, що може підстерігати людину. Тому медична страховка – це надійний спосіб гарантовано не опинитися в такій жахливій ситуації.
 
 
Як правило, вартість поліса ДМС становить приблизно 10% від суми, яку зобов’язується покрити страхова компанія. Тобто, купити поліс ДМС за 5-6 000 гривень – означає забезпечити можливість покриття медичних витрат в сумі 50-60 000 гривень, котрі іноді дуже складно виділити з сімейного бюджету, особливо несподівано.
 
 
 
Автор: страховий експерт Інго-Україна
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини