Чим вигідна медична страховка?

22.05.2013

Чим вигідна медична страховка?

Оскільки про добровільне медичне страхування (ДМС) в Україні з’являється все більше інформації, допитлива людина перед підписанням договору про медичну страховку з конкретним страховиком, скоріш за все захоче дізнатися, в чому її реальна вигода і на які моменти слід звернути увагу, аби не прогадати з купівлею поліса ДМС.

 

 
Насамперед, слід зауважити, що згідно з підрахунками експертів, медична страховка, однозначно, вигідна для дітей, людей з ослабленим імунітетом та вагітних жінок. Крім того, велика удача, коли поліс ДМС купляю роботодавець, тоді це просто манна небесна.
 
 
В усіх інших випадках медичне страхування приносить реальну вигоду тоді, коли договір зі страховою компанією складений грамотно. Як правило, ці документи доволі великі за обсягом, тому клієнти страховиків часто лінуються їх читати повністю. Потім, коли справа доходить до ненадання тих чи інших медичних послуг люди незадоволені і звинувачують страхову компанію, хоча у всьому винні самі. 
 
 
Як виявляється, за ті ж гроші можна отримати набір опцій що повністю задовольнить потреби середньостатистичної людини в медичному обслуговуванні, або ж перелік послуг, де є незаповнені місця. Приміром, в розділі про стоматологічні послуги може бути передбачена лише чистка зубів, а людина буде розраховувати на їхнє лікування.
 
 
Крім того, бажано, аби страховий поліс давав право на лікування в приватних медичних закладах, послуги яких, дійсно, коштують дорого і їх складно оплачувати з власної кишені.
 
 
 
Автор: страховий експерт Інго-Україна
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини