Нові права з чіпом

14.10.2013

Нові права з чіпом

 Людина так влаштована, що більшість нововведень спочатку сприймає вкрай негативно, а вже потім вирішує корисні вони для неї чи ні. Класичний приклад – автоцивілка (ОСАГО). Обов’язковість її оформлення у 2005 році викликала у водіїв бурю протестів. На разі страхові компанії довели дієвість схем компенсації нанесених третім особам збитків в ДТП. Водії переконались, що можна купити поліс автострахування і принаймні частково зменшити обсяг виплат в разі своєї вини в аварії. 

 

Точно така ж ситуація склалася зі введенням нових водійських прав з чіпом. Їх почали видавати 28 травня 2013 року, а вже в середині липня відмінили. Причина – незадоволення водіїв, які не хочуть платити за чіповане посвідчення 250 гривень. Права на звичайному бланку, як відомо, коштують не більше 200 гривень. Невже переплата в 50 гривень настільки принциповий момент? Чи може справжня причина в чомусь іншому?
 
 
 
Можливо, водії просто остерігаються більшого контролю над ними з боку Державтоінспекції. Водійське посвідчення з чіпом містить більше інформації про особу водія, ніж документ старого зразка. Але, з іншого боку, посвідчення з біометричним чіпом – це можливість спростити відносини між водієм та інспектором ДАІ. Цей документ не потрібно передаватиДАІшнику до рук, його необхідно лише показати для зчитування чіпа спеціальним пристроєм. Очевидно, що права з чіпами все одно скоро запровадять. Можливо, варто розглянути їхні переваги, а не шукати недоліки?
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини