Мед. страховка для співробітників компанії: плюси

15.10.2013

Мед. страховка для співробітників компанії: плюси

Очевидно, що корпоративне медичне страхування – немала стаття витрат в бюджеті компанії. Проте кількість бажаючих його оформити в нашій країні зростає без упину. Ще не так давно поліс ДМС розглядався як західне нововведення, яке у нас навряд чи приживеться. Одначе зараз уже не в теорії, а на практиці, розроблені ефективні схеми лікування, діагностики та профілактики по страховці.

 
Переваги медичної страховки для співробітників:
 
Покращення іміджу компанії та підвищення її позицій на ринку праці.Відомо, що в багатьох випадках перевагою для спеціалістів є не лише висока зарплатня, але й хороший соціальний пакет. 
 
Зниження виробничих втрат, які зумовлені хворобами співробітників. Медична страховка для співробітників, як правило, включає профогляди, консультації з лікарями, профілактичні заходи, такі як вітамінізація, курси масажу і т. ін.
 
Підвищення комфорту у взаємовідносинах між співробітниками і керівництвом. Придбання полісів ДМС – прояв турботи про співробітників. Цей фактор, без сумніву, сприяє зниженню текучості кадрів, а також є цеглиною в механізмі трімбілдінгу (командоутворення).
 
Більш низька ціна корпоративного полісу, ніж індивідуального. Поліс корпоративного страхування з тим же переліком опцій, що й індивідуальний, обійдеться майже вдвічі дешевше. Страховики компаніям-роботодавцям, як «оптовим» клієнтам, роблять значні знижки.
 
 
Корпоративна медична страховка в однаковій мірі вигідна і для роботодавця, і для співробітника. Тому її оформляють для своїх працівників все більша кількість українських компаній, особливо в Києві.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини