Скільки коштує КАСКО на авто Київ

16.10.2013

Скільки коштує КАСКО на авто Київ

Сьогодні в Києві та по Україні вцілому поліси КАСКО продовжують користуватися найбільшим попитом серед власників авто, куплених в кредит. Відомо, що банки-кредитори оформлення полісу КАСКО ставлять однією з головних умов надання кредиту, причому вимоги до договору страхування доволі жорсткі. Проте в коло бажаючих купити КАСКО все частіше входять власники нових та дорогих машин. Страхування – це все-таки певна гарантія від значних незапланованих витрат.

 
В 2012 році спостерігалося істотне падіння цін на поліси КАСКО, приблизно на 10-15%. В поточному році ринок автострахування характеризується стабільністю. Страховики говорять, що знижувати далі ціни вже просто нікуди, але і підвищувати їх вони не мають наміру. На 2014 рік прогнозують аналогічну ситуацію.
 
 
На разі базовий тариф на КАСКО в середньому складає 4-5% від вартості автомобіля. Якщо до нього додані додаткові опції, тариф може зрости до 7-8%. Слід враховувати, що страхові компанії формують вартість полісів, насамперед, керуючись ціною автомобіля. Приміром, для авто вартістю близька 150 тис. гривень тариф складає від 5,7 до 7,6%, 250 тис. гривень – від 5,7 до 6,9%, 500 тис. гривень – від 5,1 до 5,6%.
 
 
В 2013 році на ринку з’явилися неймовірно дешеві поліси КАСКО, від 800 гривень. Але виявляється, вони покривають лише ризики, пов’язані з зіткненням з іншим авто, а сума компенсації досить обмежена. Тобто, дешевий поліс КАСКО на авто ніби то й приваблива річ, але чи може він принести користь, викликає великі сумніви. 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини