Київських водіїв очікують величезні штрафи за п’яну їзду

17.10.2013

Київських водіїв очікують величезні штрафи за п’яну їзду

Очевидно, українські водії вже в повній мірі оцінили автострахування і його плюси. Але, на жаль, в деяких ситуаціях страховка ОСАГО, поліс КАСКО чи інший тип страхування не стане в пригоді. Скоро любителів перебувати за кермом «під градусом», цілком можливо, очікує більш вагоме покарання, ніж зараз.

 

 
Поза сумнівом, в Києві серед винуватців ДТП найбільше нетверезих водіїв. Виходячи з цього, в Верховній Раді, як адекватна реакція, з’явилася пропозиція з допомогою «драконівських» санкцій урезонити п’яних лихачів. Був розроблений і оприлюднений відповідний законопроект.
 
 
Отож, згідно з ним для водіїв, котрих інспектори ДАІ впіймали за кермом «під шафе» вперше, планка штрафів сягає 6800-7650 гривень (підвищена в 2-3 рази в порівнянні з сьогоднішніми цифрами). Як малоприваблива альтернатива – позбавлення водійських прав на три-чотири роки.
 
 
«Рецидивістів» (тобто тих, кого піймали за кермом п’яними повторно) очікує ще більша суворість – штраф в 8 500-11 900 гривень. Альтернатива – адмінарешт тривалістю 10-15 діб з вилученням машини або позбавлення на 4-5 років водійських прав з вилученням транспортного засобу.
 
 
Заради справедливості слід відмітити, що нетвереза їзда вже потрапляла в коло уваги депутатів. Спроби санкціонувати більш радикальні міри за неї не знайшли підтримки у більшості. Чим закінчиться історія зараз? Поживемо-побачимо.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини