Скільки коштує один візит до лікаря в Києві

21.10.2013

Скільки коштує один візит до лікаря в Києві

На разі українці зайняті інтенсивними суперечками відносно того, чи потрібна в нашій країні медична реформа. Її противники стверджують, що медичне страхування – це непосильно дорогий сервіс для наших громадян. Проте чи лишилась насправді хоча б де-небудь безкоштовна медицина?

 

 
Для прикладу, розглянемо умовно безкоштовний візит до лікаря в державну районну поліклініку. Виявляється, згідно проведеним опитуванням більше 65% платять за відвідування будь-якого лікаря. Причини – вдячність за душевне ставлення і страх. Про другий фактор мало говорять, але він є головним. В поточному році в Києві розмір «вдячності» за звичайну консультацію складає в середньому 100 гривень (мова йде лише про дорослих, бо в педіатрії розцінки набагато вищі). Слід розуміти, що похід до лікаря, в переважній більшості випадків, тягне за собою необхідність придбання цілої купи ліків. А це за самими мінімальними розрахунками (наприклад, для лікування ОРЗ) до 1000 гривень.
 
 
Альтернатива державній медустанові – приватна клініка. Там, звичайно ж, похід до лікаря обійдеться дорожче. Проте не потрібно буде ховати очі, вкладаючи між сторінок медкартки сотенну купюру. Вартість візиту до терапевта в приватній лікарні Києва сьогодні складає від 350 гривень. Консультації лікарів вузьких напрямків обходяться значно дорожче. Наприклад, комплексна консультація у кардіолога з ЕКГ коштує від 800 гривень.
 
 
Отже, безкоштовної медицини не існує – це факт. Можливо, варто прийняти її раціональну заміну – страхову медицину?
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини