Скільки коштує зняття з обліку авто в Києві

23.10.2013

Скільки коштує зняття з обліку авто в Києві

Незважаючи на те, що в поточному році почала діяти спрощена схема перереєстрації автомобілів, зняття «залізного коня» з обліку, як і його реєстрація, продовжують лишатися процедурами не для людей зі слабкими нервами. Це зовсім не так просто, як купити поліс ОСАГО чи оформити страховку КАСКО. В першу чергу, процедура довготривала. По-друге, механізм зняття транспортного засобу з обліку не зовсім прозорий, в ньому є необов’язкові платежі, котрі сплачують недосвідчені автовласники. 

 
Отже, стандартна схема розрахунків платежів при знятті ТЗ з обліку:
 
Тимчасовий номерний знак (з ним можна їздити не більше двох місяців) – 27,85 гривень
Послуги ДАІ по реєстрації – 190,15 гривень (для іномарок), 152,63 гривень (для вітчизняних авто)
Акт експерта з печаткою (про огляд ТЗ) – 54,36 гривень
Банківська комісія – 27 гривень.
 
В підсумку загальна сума складає 299,36 гривень для іномарок і 261,84 гривень для вітчизняних авто.
 
 
Всі, хто не бажає витрачати час на черги в МРЕВ, цілком можуть скористатися послугами посередників. Знайти їх дуже просто, зокрема – по оголошенням в інтернеті. Вартість подібних послуг – 500-600 гривень, тобто, дорожче, ніж саме зняття автомобіля з обліку приблизно вдвічі. Але «час – гроші». В кого це не так, той може і в черзі постояти.
 
 
На знятті машини з обліку, виявляється можна і зекономити. За новими правилами Кабміну експертизу автомобіля замовляти не обов’язково. Крім того, за ним можна лишити старий номер, якщо новий власник живе в тій же області, що й продавець.
 

 

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини