Нові бланки ОСЦПВ вже з 19 вересня

07.09.2011

Нові бланки ОСЦПВ вже з 19 вересня

Зразок бланка поліса ОСЦПВ, який був затверджений 29 серпня Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) України, буде дійсним починаючи з 19 вересня. При цьому термін використання старих бланків закінчиться у вересны 2012 р.

Колір поліса нового зразка залишиться незмінним. Нововведення полягає в більшій інформативності поліса ОСЦПВ зразка 2011 за рахунок збільшеної кількості розділів.

Відтепер, в поліс ОСЦПВ будуть додані повні дані страхувальника. Для фізичних осіб це: ПІБ, адреса, дата народження, телефон, ІНН, дані документів що посвідчують особу, дані документа про пільги (при наявності підстав). Для юридичних осіб: назва компанії, адреса, код ЄДРПОУ та телефон.

Також поліс нового зразка міститиме таку додаткову інформацію, яка впливає на розрахунок вартості, а саме, сезонна експлуатація. Поліс ОСЦПВ для транспортних засобів, які підлягають обов'язковому технічному контролю, також міститиме дату наступного ВТК.

Рішення комісії Держфінпослуг України про створення поліса нового зразка було обумовлено новим законом «Про зміни в законодавчих актах про ДТП та виплати відшкодування», який набуде чинності з 19 вересня цього року.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини