Чи може запис відеорегістратора бути доказом в суді?

24.10.2013

Чи може запис відеорегістратора бути доказом в суді?

 Фактично, в повсякдення українських автомобілістів відеорегістратори увійшли не дуже давно. Багато водіїв не вірять в їхню реальну користь. Трохи дивно, але в Австрії даний засіб відеоспостереження уже встигли заборонити. Причина – фіксація маси відеоінформації про приватне життя оточуючих. Таким чином, відеорегістратори здатні «бачити» надзвичайно багато чого, включаючи навіть те, чого їм спостерігати не слід.

 

 
Головна користь відеорегістраторів – запис подій під час ДТП. Подібна фіксація даних цілковито безпристрасна, не спотворюється суб’єктивними симпатіями і антипатіями на противагу показам свідків. 
 
 
Запис відеорегістратора, звичайно, можна використовувати в складі доказової бази при поданні судового позову. Проте варто сказати, що існують підводні камені, котрі здатні анулювати це цінне джерело інформації. Основна умова використання запису в судовому розгляді – відомості про його наявність в протоколі ДАІшника, який оформляється на місці пригоди. Надзвичайно важливий момент – фіксація моделі та номера пристрою, до протоколу слід додати флеш-карту з нього.
 
 
Непогано буде, якщо наявність відеорегістратора підтвердять свідки. Якщо місце пригоди відвідає аварійний комісар, буде ще краще. Постільки аварійних комісарів, як правило, наймають страхові компанії, їх присутність допоможе отримати компенсацію по страховому полісу. 

 

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини