Що входить в медичну страховку для дитини до 1 року ?

05.11.2013

Що входить в медичну страховку для дитини до 1 року ?

Незалежно від віку, кожна дитина потребує постійної турботи про своє здоров'я. Новонароджені малюки потребують особливого догляду, в тому числі і медичного. Постійний якісний медичний нагляд є обов'язковим для здорового росту і розвитку дитини, а безкоштовна медицина не завжди надає послуги найвищої якості. Тому молоді, новоспечені батьки все більше переконуються в необхідності придбання медичної страховки для свого маленького члена сім'ї.

При виборі медичної страховки головним аспектом є її наповнення.
 
Що входить в страховку для дитини до 1 року ?
 
Медична страховка для новонародженого повинна включати в себе:
 
Патронаж - одна з ключових опцій, яка повинна надаватися страховою компанією. Патронаж передбачає плановий нагляд дитини до одного року. У нашій компанії патронаж для новонародженого є безкоштовним і включає в себе огляди усіма необхідними лікарями, а саме: педіатр, невролог, ортопед, хірург, окуліст. Клієнт сам обирає для своєї дитини клініку, в якій він буде обслуговуватися і проходити планові огляди.
 
Амбулаторно-поліклінічне обслуговування передбачає консультації педіатра та інших вузько - профільних фахівців (у т.ч. телефонні консультації); організацію та проведення діагностичних тестів; хірургічні операції в амбулаторних умовах; лікувальні процедури, що надаються в поліклініці і т.д.
 
Страховка також повинна включати можливість виклику лікаря додому. У АСК «ІНГО Україна» така послуга включена автоматично і не лімітована за кількістю викликів.
 
Екстрена і планова стаціонарна допомога також є невід'ємною складовою медичної страховки і включає в себе: госпіталізацію; консультації та інші професійні послуги лікарів; проведення лабораторних досліджень і діагностичних тестів, включаючи УЗД, рентген і томографію; оплату харчування, послуг і товарів, що надаються стаціонарною установою; хірургічне лікування і лікувальні маніпуляції; медикаментозне забезпечення.
 
Невідкладна допомога передбачає виїзд бригади невідкладної медичної допомоги; первинний огляд; встановлення попереднього діагнозу; надання невідкладної медичної допомоги; медикаментозне забезпечення .
 
Оплата та доставка медикаментів виступає важливим пунктом повноцінної медичної страховки. Цей пункт передбачає отримання медикаментів за призначенням лікаря, а також їх доставку, що дуже зручно, оскільки дозволяє отримати необхідні ліки, не виходячи з дому.
 
 
 
 
Крім стандартного обов'язкового наповнення медичної страховки, існують також додаткові важливі опції, які часто можна включити в договір за окрему доплату.
 
Однією з таких послуг є вакцинація. Найбільша кількість планових щеплень припадає на перший рік життя дитини, тому вона є дуже популярною при придбанні медичної страховки новонародженого. Проведення вакцинації відбувається згідно з календарем щеплень, затвердженим Міністерством Охорони здоров'я України. Для дитини складається індивідуальний план щеплень, залежно від стану здоров'я та з урахуванням етапів розвитку малюка.
Що дуже зручно, клініку проведення вакцинації батьки також можуть вибрати самостійно.
 
 
Стоматологічну допомогу також можна при бажанні включити в страховку. Протягом першого року життя у малюка прорізаються зуби, і послуги стоматолога можуть знадобитися вже після появи перших з них. За молочними зубами потрібно стежити не менш ретельно, ніж за корінними. Стоматологічна допомога включає: огляд стоматологом; рентгенографія; анестезіологічна допомога; лікування гострих захворювань ясен і слизової оболонки рота; терапевтичне лікування; хірургічне лікування.
 
 
Для повної зручності в договір медичного страхування можна включити масаж. Професійний масаж - це не тільки приємна, але і корисна процедура, так як дитина міцніє і розвивається фізично.
 
 
Вибираючи медичну страховку для свого малюка, ви можете самі наповнити її вміст усіма необхідними складовими, щоб зробити розвиток дитини максимально безпечним і приємним, забувши про додаткові медичні витрати на цілий рік.
 

 

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини