Патронаж для дитини вартість у Києві

06.11.2013

Патронаж для дитини вартість у Києві

Перші роки життя дитини пов'язані з необхідністю постійного лікарського нагляду. Для багатьох батьків у Києві возити малюка на планові огляди та щеплення в найближчу районну поліклініку не є прийнятним варіантом. Нескінченні черги, в яких легко можна підхопити  небезпечну інфекцію, неуважність і байдужість лікарів змушують мам і тат відмовитися від «безкоштовних» медичних послуг. Очевидно, що краще заплатити відкрито в касу, і отримати послуги належного рівня. Тому патронаж для дитини до року, а також від 1 року до 3 років – затребувані сервіси приватних медичних установ Києва.

 

 
Відомо, що поняття патронаж для дитини включає регулярні консультації педіатра, а також планові діагностичні перевірки. Престижні приватні клініки Києва (Медіком, Добробут, ХелсіендХепі і т. д.) пропонують на вибір пакети патронажного обслуговування дитини. Мінімальна вартість пакета на рік приблизно становить 6-7 тисяч гривень. Як правило, подібний набір послуг не передбачає виїздів лікаря додому і госпіталізації. Вартість пакетів, що включають можливість візитів педіатра додому, значно вища (більше 10-11 тисяч гривень на рік).
 
 
 
Однак у пакетів патронажного обслуговування, які пропонують приватні клініки Києва, є вигідна альтернатива. Це поліс ДМС (добровільного медичного страхування). За ту ж саму вартість, що і пакет патронажного обслуговування медична страховка для дитини включає не тільки спостереження у лікаря-педіатра, а й щеплення, виклики лікаря додому, госпіталізацію в стаціонарі, при необхідності, а також безкоштовні медикаменти. Отже, вибір за батьками, які вміють рахувати витрати.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини