Що входить до планового огляду дитини

07.11.2013

Що входить до планового огляду дитини

У наш час відвідування поліклініки для профілактичних оглядів вже не є обов'язковою процедурою. Тобто, доросла людина без явних симптомів хвороб може роками обходити стороною медичні установи. Зрозуміло, це неправильно. Більше того – це небезпечно. Захворювання, мов отруйна гадюка, може таїтися в організмі роками, а потім зненацька проявити себе дуже агресивно. Однак доросла людина сама вирішує, чи потрібна їй медична допомога, а ось здоров'я дітей цілком на совісті їхніх батьків.

 

 
У нашій країні зараз склалася тривожна ситуація щодо планових оглядів дітей у віці до 1 року. Ні державні медичні установи, ані приватні клініки не дотримуються єдиного переліку обов'язкових перевірок для дитини в перший рік життя. Наприклад, в районній поліклініці дитину може оглядати один лише педіатр, не залучаючи інших фахівців. У приватній медичній установі обсяг перевірок залежить від вартості пакету обслуговування. Як правило, тільки найдорожчі програми включають всі необхідні опції.
 
 
Батькам варто самим знати, які перевірки слід пройти малюкові і не пропустити їх. Отже, щомісяця слід відвідувати педіатра, який приблизно раз на три місяці повинен направляти малюка на аналізи. Також у віці близько 3 місяців бажано пройти УЗД і ЕХО- КГ. У 3, 6 і 12 місяців дитину повинні оглянути невропатолог, дитячий хірург, офтальмолог, ортопед і отоларинголог.
 
 
Слід сказати, що існує спосіб, за допомогою якого можна лише мінімально вникати в тонкощі перевірок здоров'я малюка. Можна просто купити поліс ДМС для дитини і перекласти проблеми з плановими оглядами на плечі фахівців, як це було колись. Медична страховка передбачає високий рівень обслуговування, з нею для малюка і його батьків гостинно відкривають двері кращі приватні клініки Києва.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини