Виїзд лікаря за межі Києва ціна

15.11.2013

Виїзд лікаря за межі Києва ціна

Якість, повноту і різноманітність медичних сервісів, поза сумнівом, можна вважати лакмусовим папірцем рівня розвитку країни. І скільки б ми не критикували вітчизняну медицину, але рівень оснащення і кваліфікації лікарів багатьох столичних медустанов досить високий. Навіть у порівнянні зі світовими стандартами. В принципі, у жителя Києва з середніми статками і нормальним станом здоров'я, проблем з якісним медобслуговуванням виникати не повинно. Тим більше що можна спростити собі життя і купити медичну страховку, забезпечивши собі доступ в хороші приватні клініки.

 

 
Однак проживаючи за містом, користуватися «благами цивілізації» у повному обсязі вже не так просто. Принаймні, медична допомога для жителів передмістя обійдеться дорожче, що, загалом, закономірно.
 
 
Більшість приватних клінік Києва не відмовляються від надання послуг по виїзду лікаря за межі міста. При чому, можна викликати до себе як лікаря-терапевта чи педіатра, так і вузькопрофільного фахівця, в тому числі навіть кандидата або доктора медичних наук. Але вартість подібної послуги буде значною, до того ж удвічі-втричі зросте в неробочий час або у вихідний день.
 
 
Схема формування цін на виклик лікаря за межі Києва приблизно наступна. У межах 30-кілометрової зони вона дорівнює вартості виклику по Києву, плюс 30% додатково і плюс транспортні витрати. При віддаленості до 50 кілометрів замість 30 додається 50%, а в зоні до 70 кілометрів приплюсовується 100%.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини