Вакцинація для дитини вартість Київ

26.12.2013

Вакцинація для дитини вартість Київ

Суперечки між прибічниками і противниками вакцинації дітей в останні роки не вщухають. Однак батьків, які відмовляються від щеплень для свого малюка, все ж меншість. Очевидно, що зроблене за всіма правилами щеплення з використанням якісної вакцини, стає важливою складовою у формуванні імунітету дитини. Скоріше за все, слід побоюватися не самих щеплень, а недбалого ставлення медперсоналу до вакцинації. Розумні батьки це усвідомлюють і обирають надійні приватні клініки для проведення вакцинації своєї дитини.

 

 
Необхідно зауважити, що вартість вакцинації для дитини, як і багатьох інших педіатричних послуг, у престижних клініках Києва є досить високою. Наприклад, в клініці «Добробут» вартість однієї вакцинації в середньому становить 400-500 гривень. При цьому в неї не входить попередня консультація педіатра, яка обійдеться ще не менше ніж 300 гривень. У клініці «Медиком» у вартість щеплень вже включена консультація педіатра, проте ціновий діапазон на послуги з вакцинації приблизно прирівнянийдо вартості щеплень в «Добробуті».
 
 
Не вдаючись до надто складних розрахунків, можна зробити висновок, що вакцинація для дитини до одного року батькам «влетить у копієчку». Адже ще необхідно оплатити річний патронаж педіатра, скоріше за все, доведеться купувати за цей рік медикаменти, можливо, виникне необхідність у госпіталізації. Покривати подібні витрати досить накладно для середньостатистичних батьків. Тому, якщо існує можливість заощадити, її варто використовувати. А така можливість дійсно є. Це – медична страховка для дитини. Купивши поліс ДМС, можна повністю забезпечити медичне обслуговування для свого малюка і вже не забивати собі голову інформацією про вартість вакцинації в Києві.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини