Оплата мед страховки частинами

30.12.2013

Оплата мед страховки частинами

Можна навести велику кількість аргументів «за» на користь добровільного медичного страхування. Безсумніву, медична страховка – оптимальний захист бюджету сім'ї від позапланових витрат на лікування. Фактично, єдиним аргументом проти медичного страхування є його неосяжна для деяких людей вартість. При чому, поліси ДМС найчастіше прагнуть придбати для цілої родини відразу. Отже, загальна сума витрат трохи лякає.

 

 
На щастя, сьогодні страховики знайшли раціональний вихід з положення. Великі страхові компанії забезпечують можливість придбати мед страховку в розстрочку. Таким чином, за поліс ДМС можна розраховуватися по частинах. Наприклад, подібний сервіс, пропонує компанія «ІНГО Україна».
 
 
Всю суму річного платежу можна розбити на дві або чотири частини. При поквартальній оплаті схема платежів буде наступною: 25% – 25% – 25% – 25%. У разі розбивки виплат по півріччях співвідношення дорівнюватиме 50% - 50%. Слід розуміти, що оплата поліса частинами передбачає його подорожчання: при поквартальній оплаті страховка обійдеться дорожче приблизно на 15%, при розбивці платежу на дві частини – на 10%.
 
 
На питання: як краще купати поліс ДМС за один платіж, чи оплачуючи частинами, не потрібно шукати єдино правильну відповідь. Людина або сім'я вибирає для себе прийнятний варіант індивідуально.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини