Скільки може коштувати один похід до лікаря з дитиною до року

03.01.2014

Скільки може коштувати один похід до лікаря з дитиною до року

Очевидно, що в існування безкоштовної медицини в нашій країні вже ніхто не вірить. Наприклад, умовно «безкоштовна» консультація з дитиною до одного року у лікаря-педіатра районної поліклініки обходиться не менш ніж у 100-200 гривень, які за неписаними правилами слід покласти в картку «за гарне ставлення». При чому, найбільш прикро те, що хорошого ставлення після цієї «процедури» вдається домогтися не завжди.

 

 
Мудрі батьки вже давно віддають перевагу приватним клінікам, де, принаймні, можна розраховувати на певний рівень послуг. Зрозуміло, якісна медицина відрізняється досить високою вартістю. Наприклад, консультація у педіатра в клініці «Добробут» обійдеться в 250-500 гривень, прийом у профільних фахівців коштуватиме дорожче. У «Медікомі» один візит до педіатра коштує не менше 370 гривень, у «Борисі»– не менше 340 гривень.
 
 
Слід розуміти, що візит з дитиною до одного року до лікаря найчастіше передбачає не просто консультацію, але також проходження аналізів або вакцинації. Може також виникнути необхідність у придбанні медикаментів. Все це додаткові витрати. А візитів до лікаря в перший рік життя малюка доведеться зробити чимало.
 
 
У зв'язку з цим, цілком виправдано купити поліс ДМС для дитини і припинити рахувати окремі витрати на медичне обслуговування. У будь-якому випадку, фінансова економія очевидна, вже не кажучи про економію часу на пошуки хорошого лікаря, купівлю медикаментів і т. д.
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини