Скільки коштує страховка для співробітників компанії

06.01.2014

Скільки коштує страховка для співробітників компанії

Вочевидь, в Україні корпоративне мед страхування більш поширене, ніж індивідуальне. Насамперед, поліси ДМС для працівників купують у філіалах іноземних корпорацій, яких у нас чимало. Корпоративна медична страховка автоматично підвищує рейтинг компанії, тому вона використовується як інструмент, що формує позитивний імідж. І, звичайно, медична страховка – розумний спосіб подбати про здоров'я колективу, а говорячи прямо, підвищити продуктивність праці.

 

 
Крім перерахованих вище плюсів корпоративної мед страховки вона має ще одну перевагу. Очевидно, це її ціна, яка значно нижча, ніж у індивідуального поліса ДМС. По суті, цілком реально купити таку страховку всього за 1000 гривень на людину. Однак середня вартість корпоративної страховки зі стандартним переліком опцій дорівнює приблизно 4500 гривень. Поліс з розширеним наборомсервісів обходиться близько 6-8000 гривень на людину, VIP-поліс – 10-12 000 гривень.
 
 
Популярність корпоративного медстрахування в Україні, на думку експертів, безперечно, буде тільки зростати. Примітно, що вже на поточний момент керівники компаній не прагнуть придбати для свого персоналу найдешевші варіанти страховок, а вибирають поліси, які дійсно можуть стати в пригоді співробітникам.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини