Страховка для працівників підприємства

08.01.2014

Страховка для працівників підприємства

При виборі місця роботи не меншезначення, аніж розмір зарплати, має наявність «соціального пакета». Як правило, він включає не тільки соціальні компенсації, що гарантовані законодавством України, але передбачає додаткові привілеї, набір яких визначається сьогоднішніми можливостями і пріоритетами роботодавця. Найчастіше в перелік пільг для персоналу входить один або одночасно кілька видів страхування.

 

 
Зараз керівники підприємств часто забезпечують для співробітників страхування життя, накопичувальне пенсійне страхування, а також добровільне медичне страхування. Останній різновид страхування одночасно зацікавлює і роботодавців, і співробітників. Мабуть, його можна вважати методом заохочення співробітників, так як поліс ДМС відкриває доступ до медицини досить високого рівня. Йдеться про медобслуговування в престижних приватних клініках. В якості додаткових бонусів може бути запропонована можливість відвідування масажних кабінетів, басейнів, фітнес-центрів, щорічної вітамінізації та інших профілактичних заходів.
 
 
Деякі керівники підприємств в Україні переймають західні моделі ведення бізнесу і страхують не тільки своїх співробітників, але і їхні сім'ї. Безумовно, подібний крок дуже ефективний на шляху підвищення лояльності та згуртування колективу.
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини