Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "

16.02.2015

Страхування Авто за програмою КАСКО

 

 АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.

«АВТО Преміум» створений спеціально для автомобілів бізнес- і преміум-сегментів і забезпечує максимальний захист автомобіля, в тому числі і від ризиків, які не надає класичне, навіть повне, КАСКО.
 
Основними відмінними характеристиками продукту «АВТО Преміум» є:
 
1. Мінімізовано список виключень. Договором покриваються наступні страхові події, які настали внаслідок:
грубі порушення правил дорожнього руху;
техногенна аварія
перевезення транспортного засобу іншими видами транспорту
перевезення в салоні тварин
пошкодження тільки шин та/або колісних дисків
втрата декоративних ковпаків коліс
пошкодження працюючого двигуна через попадання в нього води («гідроудар»)
передача транспортного засобу в оренду
пожежа, що сталася внаслідок несправності (короткого замикання) електричних систем транспортного засобу
крадіжка або фізичне знищення номерних реєстраційних знаків транспортного засобу.
 
 
2. Опція «простий збиток» - до 40 000,00 грн. Виплата відшкодування по КАСКО в межах 40 000 грн. без довідок компетентних органів про обставини страхової події за відсутності потерпілих 3-х осіб або винних у настанні ДТП.
 
 
3. Персональний менеджер з врегулювання збитків, який працює в режимі 24/7 і в обов'язки якого входить організація збору документів, взаємодія з організаціями, задіяними у врегулюванні претензії та іншими учасниками ДТП, контроль строків виплати.
 
 
4. Відшкодуванню також підлягають витрати на додатковий сервіс СТО після проведення ремонтно-відновлювальних робіт, а саме: витрати на паливно-мастильні, миючі, фільтруючі матеріали, заправні, технологічні рідини і гази, витрати на мийку транспортного засобу.
 
 
5. Договір надає захист не тільки на території України, а й у країнах Європи.
 
Продукт «АВТО Преміум» створений для забезпечення надійного захисту, зручності і комфорту клієнтам, які люблять свій автомобіль і цінують час.
«Авто Преміум» це впевненість і надійність в будь-якій ситуації!
 
←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини