Міжнародні стандарти фінансової звітності - це важливо

14.09.2011

Міжнародні стандарти фінансової звітності - це важливо

З 01.01.2012 року всі страхові компанії України повинні перейти на Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ). Цього вимагає новий Закон «Про внесення змін до Закону України"Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в України "» від 12.05.2011р. № 3332-VI.

Норми МСФЗ в Україні намагаються впровадити вже не перший рік. На сьогоднішній день фінансову та бухгалтерську звітність за міжнародними стандартами ведуть тільки компанії з іноземними інвестиціями (страхові компанії України в тому числі). Тепер, згідно з новим законом, всі банки, публічні акціонерні товариства та страхові компанії зобов'яжуть складати фінзвітність по МСФЗ з початку наступного року.

Експерти впевнені, що впровадження МСФЗ в Україну дозволить страховим компаніям побачити власне становище справ з точки зору світових тенденцій, об'єктивно оцінити рівень стабільності та перспективи. Більш прозора звітність буде сприяти розвитку ринку фінансових послуг і залученню інвестицій. З іншого боку, страхові компанії України чекає непростий перехідний період, що вимагає витрат на нове програмне забезпечення і навчання персоналу.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини