Українська федерація страхування просить Кабмін усунути протиріччя в законодавстві

21.09.2011

Українська федерація страхування просить Кабмін усунути протиріччя в законодавстві

22 серпня 2011р. УФС (Українська федерація страхування) звернулася до Кабінету Міністрів України з ініціативою з приводу скасування постанови КМУ від 26.11.2003 р. № 1834«Про затвердження Порядку підтвердження факту втрати платником податку застрахованого майна».

Вищезазначену постанову було прийнято відповідно до старого податкового кодексу (ст.15 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб»). У цьому документі міститься порядок отримання підтвердження втрати застрахованого майна в органах внутрішніх справ та Міністерства надзвичайних ситуацій.

Паралельно з постановою діє розпорядження Держфінпослуг № 997 від 24.12.2010 року «Про затвердження Порядку застосування підпунктів 165.1.27 і 165.1.28 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Податкового кодексу Україні щодо страхових виплат ...». Згідно з цим розпорядженням, платники податків України не зобов'язані отримувати підтвердження факту втрати застрахованого майна від органів МВС і МНС під час утримання з них податку на доходи фізичних осіб.

Податковий кодекс України, який вступив в дію 1 січня 2011, також не передбачає необхідність отримання цього підтвердження. Тому Українська федерація страхування звернула увагу Кабінету Міністрів на явне протиріччя між Податковим Кодексом, розпорядженням Держфінпослуг № 997 та постановою від 2003р., виступивши з ініціативою про визнання цієї постанови таким, що втратив силу.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини