Грабіж квартир в Києві!

26.09.2011

Грабіж квартир в Києві!

Останнім часом у Києві почастішали квартирні грабежі та крадіжки. Статистика, яку наводить Київський РВВС (районний відділ внутрішніх справ), вельми невтішна. Кількість випадків розкрадання особистого майна громадян збільшилася на 143%.

Найчастіше грабежі відбуваються в спальних районах Києва, а саме на Дарниці, Святошині, Солом'янці, Виноградарі, Сирці та Новобіличах. Трохи більш спокійні Печерський і Шевченківський райони. Хоча, і мешканці елітних районів Києва досить часто стають жертвами злодіїв. Як не парадоксально, і у злочинців є графік роботи, часто «працюють» вони по буднях, з 9 ранку і до 7 вечора. Крадіжки та грабежі все рідше відбуваються за наводкою і з використанням відмичок, затее почастішали випадки проникнення в квартири через вікна і не закриті двері, коли господарі просто вийшли на пару хвилин.

За статистикою, найчастіше з квартир виносять побутову техніку, ювелірні прикраси і заощадження власників житла. Як правило, злодіям потрібно не більше п'яти хвилин, щоб винести все найцінніше, тому страхування майна є дуже розумним підходом до охорони чесно придбаних речей. Також, Київський РВВС відзначає збільшення крадіжок особами, що пред'являють підроблені посвідчення працівників державних структур.

На Заході і в Європі страхування майна є нормою. У нас же багато хто не знає про таку послугу, економлять або просто покладаються на «авось». У той час як страхування в Україні готове запропонувати клієнтам якісні програми, щоб захистити нажите і не стати жертвою грабіжника. Тільки цивілізований страховий підхід здатний перемогти статистику, наведену вище.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини