Автоцивілка - перестраховка страховки

30.09.2011

Автоцивілка - перестраховка страховки

Як показує практика, не всі люди розбираються у відмінності між обов'язковим страхуванням цивільної відповідальності на транспорті і добровільним страхуванням все тієї ж відповідальності. Небагато людей знають, навіщо страхувати добровільно ще раз відповідальність, якщо на лобовому склі авто вже красується стікер ОСЦПВ. Але як не парадоксально, про всяк випадок, можна і страховку перестрахувати, якщо не вистачить страхової суми по обов'язковому виду, щоб оплатити збиток постраждалій особі.

По обов'язковому виду цивільної відповідальності, встановлені страхові суми в розмірі 50 000 гривень на майно, 100 000 гривень на життя і здоров'я людини. Це означає, що в разі ДТП, третій особі покладаються виплати на «залізо» в межах 50 000 гривень, і 100 000 гривень на одну потерпілу людину. Але, як відомо, в колотнечу не завжди потрапляють автомобілі середнього класу, на світлофорі Вам може зустрітися «рибка і побільше». Тому резонно перестрахуватися на вагомішу страхову суму, як кажуть, на всякий пожежний.

Оформити Договір добровільного страхування цивільної відповідальності досить недорого. Ціна страховки залежить від об'єму двигуна, місця реєстрації машини, від кількості водіїв які будуть сідати за кермо, і звичайно ж віку. Підвищити страхову суму можна до 500 000 гривень, і вартість такої страховки дуже приємно дивує. Підвищення страхової суми поширюється як на «залізо» так і на допомогу постраждалій людині.

Давайте порівняємо?!

  ОСЦПВ ДЦВ
Сума покриття 150 000,00 грн. От 10 000,00 грн. до 500 000,00 грн.
Страховий тариф закріплений законом Встановлюється страховою компанією
За відсутність поліса Штрафують Не штрафують
Бонус-малус (система знижок і надбавок до страхового тарифу) Застосовується Застосовується
Знижки на вартість поліса Ні Так

ОСЦПВ (обов'язкове страхування цивільної відповідальності) і ДЦВ (добровільне страхування цивільної відповідальності) - це дві різні страховки. Друга спрацьовує, коли перевищили ліміт страхової суми встановлений Законодавством.

Поліс ОСЦПВ необхідно возити з собою завжди, поліс ДЦВ Ви можете залишити вдома і возити з собою тільки картку зручного формату в гаманці, в якій зазначені дати дії страховки і номер Договору. Звичайно ж, краще брати обидві страховки в одній страховій компанії, так як часто в додатку до обов'язкової «автоцивілки» з добровільною, Ви отримуєте бонус. Природно, це не у всіх компаніях, приміром, в нашій компанії клієнт отримує поліси з нульовою франшизою. Як сказав один наш вдячний клієнт: «Обов'язкова« автоцивілка »для ДАІ, добровільна для душі».

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини