Пенсіонер інсценував свою смерть, щоб отримати страховку в 800 000 $

03.10.2011

Пенсіонер інсценував свою смерть, щоб отримати страховку в 800 000 $

Світ багатий на вигадки і примхи людей. Це доводить вчинок британського пенсіонера, інсценував власну смерть для отримання відшкодування в розмірі 800 000 $ від страхової компанії.

Ентоні МакЕрлеан, видавав себе за свою дружину, при цьому розповідаючи всім, що він загинув в Гондурасі в 2009 році під колесами вантажівки.

Для того щоб вигадана історія здавалася дійсністю, пенсіонер сфальсифікував показання свідків. Попутник МакЕрлеана нібито стверджував, що вантажівка збила чоловіка, коли той міняв колесо свого автомобіля, а після трагедії місцеві фермери відвезли тіло в село. Мабуть заповзятливий старий, продумав все дуже ретельно, так як і свідки були, і підроблені документи, і вже дуже достовірне наслідування літній жінці, в якої не тільки голос був жіночим, але й пироги відмінними.

Організація, що виявляє шахрайство при страхуванні, повідомила поліції про підозрілий випадку. Про брехню пенсіонера здогадалися співробітники страхової компанії Ace European, яка відмовилася виплачувати МакЕрлеану страховку.

Мало того, правоохоронні органи, внаслідок розгляду у справі МакЕрлеана, виявили, що він також отримував пенсію на ім'я свого померлого в 2007 році родича.

Довгий час літнього авантюристові вірили. І багато хто був переконані, що це дійсно місіс МакЕрлеан. Ось такі от таланти пропадають дарма. А міг би адже з такою винахідливістю далеко піти, але дійшов до вироку до шести років тюремного ув'язнення. На жаль ....

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини