1 січня 2014 водійські права будуть недійсні

07.10.2011

1 січня 2014 водійські права будуть недійсні

У зв'язку з тим, що в Україні до кінця поточного року будуть прийняті біометричні паспорти (документ, що дає право на виїзд за межі країни і в'їзд до іноземних держав), нардепи вирішили зробити обмін водійських прав на нові зразки.

У Державній Думі, щодо відповідного законопроекту № 8507проголосували вже 257 депутатів.

1 січня 2014 року припиняють свою дію водійські права, видані в СРСР. Їх необхідно буде міняти. Стосовно прав, виданих до початку дії Законопроекту, такої необхідності не буде.

Всі ці нововведення, є вимогами ЄС (Європейського союзу), і необхідні для спрощення візового режиму.

Сама картка (права) буде із захисною печаткою, в ній буде символ електронного документа, зображення герба України. Такі водійські права, будуть універсальні. Права, будуть мати термін придатності не менше 50 років. Для порівняння, в деяких європейських країнах, термін дії 3 роки, в ОАЕ 5 років, в Німеччині 10 років, у Польщі 10 років.

Повернемося до питання механізму заміни старих водійських прав, на нові. У ДАІ стверджують, що така процедура багато часу займати не буде. Здача іспиту не потрібна. Вже відомий пакет документів необхідних для такої рокіровки.

 • громадянський паспорт;
 • медична довідка;
 • водійські права (старі);
 • фото формату 35х45;
 • картка водія (довідка про закінчення курсів водіння).

Протягом року планується, затвердження нового зразка водійських прав. А потім, тендер на виготовлення данного документа.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини