Підвищення штрафів ДАІ

10.10.2011

Підвищення штрафів ДАІ

МВС висунуло пропозицію для підняття штрафів за порушення ПДР. В основному, передбачається підвищення штрафів за грубі порушення, такі як: управління автомобілем в нетверезому стані, в'їзд на залізничний переїзд, перевищення швидкості.

У нових змінах і поправках адміністративного кодексу, буде перерозподілятися роль суду у врегулюванні порушень ПДР. Планується, що кожне повторне порушення ПДР буде передаватися в суд.

Відносно, Державтоінспекції.

Усні попередження водіям робитися більше не будуть. Порушили?! Платіть штраф!

Перевищення швидкості тепер буде мати нову градацію: до 10 км/год, від 10 км/год до 30 км/год, від 30 км/год до 50км/год. На суму стягнення тепер буде впливати навіть категорія машини. Якщо це легковий автомобіль - 680 грн., якщо Ви займаєтеся перевезенням пасажирів, то штраф складе суму в розмірі 1 105 грн.

Нижче надаємо Вам таблицю запропонованих МВС штрафів.

Порушення Сума штрафу (грн.)
В'їзд на залізничний переїзд 1 360
2 720 - якщо повторне порушення
За водіння в нетверезому стані 3 400 - легковий автомобіль
8 500 - маршрутка
10 500 - бензовоз
Порушення правил стоянки або зупинки 510
Розмова по телефону під час керування автомобілем 510
За керування несправним автомобілем 680
2 550 - якщо повторне порушення
За порушення правил користування ременями безпеки 425
Недотримання дорожніх знаків або розмітки 510
Створення аварійної ситуації на дорозі внаслідок порушення дорожніх знаків 1 700
Відсутність у водія належних документів 850
Несанкціоновані автомобільні гонки на дорогах 3 400 - 6 800
Умисне перешкоджання виконанню службових обов'язків інспектором ДАІ 680

Хочемо трохи заспокоїти водіїв, поки що ці нововведення ще в впроцесі розгляду. І на дорогах діють встановлені «старі»штрафи. Будьте пильні і не грайте на руку суворим працівникам ДАІ. Хоча, іноді й самі вони помиляються.

Ось цікавий і смішний факт з історії. У 2009 році поліція Ірландії отримала Шнобелівську премію (пародія на престижну міжнародну нагороду) за виписування п'ятдесяти дорожніх штрафів якомусь Право Язди (Prawo Jazdy), що по-польськи означає «водійські права». На церемонію прибула польська громадянка Кароліна Левестам, яка представляла всіх водіїв Польщі.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини