Надійна страхова компанія

19.10.2011

Надійна страхова компанія

Чи замислювалися Ви, наскільки надійною є страхова компанія, клієнтом якої Ви є?! Але відразу виникає питання, як визначити ступінь платоспроможності страхової.

Є безліч способів визначити це. Про деякі з них, ми Вам розповімо.

Правило № 1. Портфель страхової компанії.

Завжди звертайте увагу на кількість видів страхування, які надає страхова компанія. Чим більше різних видів страхування пропонує компанія, тим більш збалансованим і надійним є портфель. Даний фактор говорить про масштабність страховика. Охопити кількість застрахованих ризиків, а відповідно і видів страхування, не так-то просто. Для цього страховикові необхідно отримати ліцензію. Ліцензія на проведення страхової діяльності видається відповідно до Умов ліцензування страхової діяльності на території України. Одним словом, невелика страхова компанія з арсеналом в два види страхування, навряд чи подужає Вам виплатити хоч третю частину збитку.

Правило № 2. Перестрахування.

Вибираючи страхову компанію, також необхідно звернути увагу на відкритість інформації про перестраховиків. Перестрахування - система економічних страхових відносин між страховими організаціями (страховиками) з приводу укладених зі страхувальниками договорів страхування. Ризики обраної страхової компанії повинні бути розміщені у стабільних, надійних і кредитоспроможних страхових компаніях.

Правило № 3. Ціна питання.

Не женіться за дешевизною страховки, не забувайте «безкоштовний сир, тільки в мишоловці, а недорогий - поруч з мишоловкою». Компанії які демпінгують (продають товари за штучно заниженими цінами) на вартості страхових послуг, часто виявляються найбільш ненадійними. Знизити ціну - означає «закинути» приманку. Хороший, якісний продукт, не може коштувати дешево.

Правило № 4. Досвід компанії.

Простий та перевірений маневр для перевірки надійності страховика. Дізнатися скільки років на ринку страхування, ознайомитися з рейтингами по виплатах, продажів, активів. Найчастіше, «слабкі» страхові компанії на плаву не тримаютья більше п'яти років.

Правило № 5. Душа компанії - персонал.

Якщо Ви вже визначили для себе надійність страхової компанії за вищевикладеним критеріям, і приїхали в офіс для укладення страхового поліса. Автоматично у Вас з'являється ще один важливий фактор визначити якісність страховика. Це кваліфікованість персоналу. Менеджер повинен бути привітний, доброзичливий. Надавати відповідь на поставлене Вами питання впевнено і чітко. Наприклад, якщо Ви поцікавитеся туристичним страхуванням, Вам повинні не тільки грамотно розрахувати вартість страховки, а й підказати інформацію стосовно необхідного коридору для посольства, одним словом, людина повинна бути підкована в сфері страхування і в сфері, яка відноситься до страхування.

Підходячи до питання вибору страхової компанії і оцінюючи її надійність, пам'ятайте, придбання неправильного страхування може принести більше шкоди, ніж користі.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини