Підняття ціни на Автоцивілку поки ще не затверджено

26.10.2011

Підняття ціни на Автоцивілку поки ще не затверджено

Днями Держфінпослуг України, в черговий раз відхилила пропозицію щодо проекту розпорядження про зміну коригувальних коефіцієнтів застосовуваних при розрахунку договорів ОСЦПВ від Української професійної асоціації з захисту інвесторів, кредиторів та страхувальників.

У проекті «Про внесення змін до коригуючих коефіцієнтів та їх розміри», затверджених розпорядженням Держфінпослуг від 9 липня 2010 року № 566, пропонувалося внести зміни назв деяких коефіцієнтів.

Як зараз виглядає таблиця корегуючих коефіцієнтів?!

Територія використання
Коди Зон
Тип ТЗ
Статус страхувальника (фіз. особа; юр. особа)
Базовий коефіцієнт (180 грн.)
Корегуючі коефіцієнти
К1 (Тип Тз)
К2 (Територія використання ТЗ)
К3 (Сфера використання транспортного засобу)
К4 (Водійський стаж)
К5 (Кількість допущених осіб)
К6 (Наявність - відсутність виплат)

Коефіцієнт К2, визначатиме місце реєстрації транспортного засобу, визначеного в технічному паспорті, на сьогоднішній день даний коефіцієнт визначає місце використання транспортного засобу.

Через те, що виникла необхідність ідентифікації коефіцієнта при розрахунку страхової премії за договорами Автоцивілки, щодо причепів, мопедів та моторолерів, змінено буде і коефіцієнт К3.

Коефіцієнт К4, який стосується стажу водія при розрахунку вартості поліса, не виняток. Хоч і введений єдиний тип ОСЦПВ, який має на увазі, що керувати транспортним засобом може водій з будь-яким стажем, до року і більше, розмежування за вартістю залежно від стажу, швидше за все, залишиться.

У нових бланках і заявах на страхування, є графа в якій необхідно позначити, чи буде допускатися до управління людина зі стажем менше 3 років.

На сьогоднішній день, поки тарифи колишні, відповідь у графі «так» чи «ні», ніяк на вартість не вплине.

У проекті запропонованому Держфінпослуг, вже немає коефіцієнта, який позначав кількість зазначених у договорі осіб. Замість нього введений коефіцієнт К5, який визначає період використання автомобіля.

Оформити Автоцивілку можна на термін від шести місяців. Таким чином, в бланку коефіцієнт буде виглядати так: 0,7%, 7 місяців - 0,75%, 8 місяців - 0,8% і т.д.

В даний час, проект "Про внесення змін до коригувальних коефіцієнтів та їх розміри", знаходиться на узгодженні в Держкомпідприємництві.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини