Перспективи для страхових компаній на Євро 2012

31.10.2011

Перспективи для страхових компаній на Євро 2012

Чемпіонат Європи з футболу розпочнеться в Україні 8 червня 2012р. Це велике дійство не тільки для футбольних уболівальників, а й для країни в цілому.

Комісія УЄФА встановила досить жорсткі вимоги щодо проведення заходу. Ведеться масове облаштування стадіонів та інфраструктури. Зараз йдуть роботи з завершення стадіону у Львові «Арена-Львів», місткістю на 34 915 чоловік.

Природним чином, проведення UEFA EURO 2012 ™ Poland-Ukraine, стане часом можливостей, не тільки для будівельних організацій, але і для страхових компаній.

Тільки офіційно на вимогу УЄФА, в Києві необхідно підготувати 7 300 номерів, 5 575 в Донецьку, 2 765 у Харкові, і у Львові - 2 545. Про іншу масу уболівальників можна тільки здогадуватися, адже бажаючих підтримати улюблений футбольний клуб буде чимало.

Великі страхові компанії будуть не проти взяти на себе пасажирські перевезення з боку офіційного страховика Чемпіонату.

Для страховиків це буде хорошим досвідом і можливістю робити свій сервіс ще кращим.

Крім того, самі стадіони також повинні бути застраховані і європейські громадяни. Європейці звикли страхуватися. Зокрема, це буде страхування іноземців від нещасного випадку, ну і звичайно ж стандартна медична страховка.

Як зазначила спеціаліст зі страхування Подільського офісу АСК «ІНГО-Укриана» Вікторія Шишківська, ціна страховки від нещасного випадку на період проведення Євро 2012 (з 8 червня по 1 липня), складе 5,28 грн. А 30-ти денна медична страховка для іноземця на території Україні, обійдеться в 130,00 грн. Покривається оплата і організація екстреної медичної допомоги, амбулаторна і стоматологічна медична допомога, оплата медикаментів.

Нагадаємо, жеребкування пройшла і Польща. Футбольні матчі пройдуть у Варшаві, Гданську, Познані та Вроцлаві. У зв'язку з цим, прогнозується попит на страхування з медицини при поїздках до Польщі. Швидше за все, це будуть масові замовлення туристичних полісів від туркомпаній - партнерів страховиків.

Офіціальних страховиків Євро 2012 обирати будуть шляхом тендера. Предметами страхування футбольного турніру, будуть:

 • Відповідальність організаторів футбольного матчу перед третіми особами;
 • Майно стадіону (починаючи з трибун і закінчуючи яскраво-зеленим газоном);
 • Самі футболісти (медичне страхування, страхування від нещасного випадку).

Але в ще ненаступившому Євро 2012, вже маса плюсів на стадії підготування. Якщо є будівельно-монтажні роботи, є і будівельно-монтажні ризики, а значить страховим компаніям є що робити.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини