Майже 5 млн гривень виплатила «ІНГО Україна» за тотально загиблі авто

14.07.2011

Майже 5 млн гривень виплатила «ІНГО Україна» за тотально загиблі авто

42 автомобілі були визнані страховою компанією «ІНГО Україна» тотально загиблими в період з січня по липень поточного року. Всі заяви, що надійшли в Компанію,були задоволені.

Свою місію компанія «ІНГО Україна» бачить у захисті корпоративних і роздрібних Клієнтів, відповідальності за їх ризики та забезпечення своєчасних виплат при настанні страхового випадку. І свої зобов'язання Компанія завжди справно виконує. Значна сума в розмірі 4, 876 млн. грн. виплачена Компанією за тотально загиблі автомобілі в першому півріччі 2011-го року, стала ще одним підтвердженням того.

Тотально загиблими називають автомобілі, які в результаті ДТП отримують збиток на суму понад 70-75% вартості самого авто. Ремонтувати такі авто невигідно з економічної точки зору. Їх визначають як конструктивно загиблі і виплачують автовласникові певну суму відповідно страхового договору.

Найбільші суми були виплачені по автомобілях таких марок, какToyota Land Cruiser і Skoda Octavia. Конструктивно загиблими стали по 4 машини кожної з цих марок. Також задоволено 3 запити по Chevrolet Lacetty, який посів друге місце за кількістю заяв.

Причини, що призвели до настання страхового випадку та виплати 4 876 000 гривень у поточному році залишилися незмінними. Це - перевищення швидкості, помилки на перехрестях, виїзд на зустрічну смугу руху, неправильний обгін і зменшення дистанції. У переважній більшості випадків ДТП відбувалися з вини самих водіїв.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини