«ІНГО Україна» просить Клієнтів бути пильними!

22.07.2011

«ІНГО Україна» просить Клієнтів бути пильними!

В Україні невідомі страхові намагаються працювати під ім'ям провідних СК. Це робиться з метою підняття продажів полісу автоцивілки. Зафіксовані випадки звернення і від імені «ІНГО Україна» - компанії, що займає лідируюче місце на вітчизняному ринку страхування.

Звернувши увагу на те, що зліва вгорі на полісі автоцивілки знаходиться штамп маловідомої страхової компанії, а при цьому автоцивілка пропонується від імені СК «ІНГО Україна», Клієнти звернулися в Компанію за роз'ясненнями. І такі випадки були не поодинокими.

У «ІНГО Україна» вважають, що подібні інсинуації не тільки дискредитують ім'я Компанії, а й ставлять під загрозу виплати належних застрахованій особі сум при настанні страхового випадку. Тому компанія «ІНГО Україна» закликає Клієнтів бути обережними.

Якщо представник СК звертається до Вас грубо і різко, поспішає швидше закінчити розмову, залякує тим, що на наступний день ціна на страховку може зрости, будьте пильними. Перевірте документи: швидше за все, Ви спілкуєтеся з підставною особою. Аналогічно варто вчинити, якщо кур'єр, який привіз документи до Вас, проявляє нервозність і поспішає, або якщо Ви помітили, що назву страхової компанії в розмові з Вами намагаються замовчати.

У свою чергу, ми обіцяємо всіляко сприяти якнайшвидшому викриттю шахраїв, що використовують ім'я страхової компанії «ІНГО Україна».

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини