Справжній лижник - застрахований!

05.12.2011

Справжній лижник - застрахований!

Плануєте Новий Рік відсвяткувати на одному з гірськолижних курортів України?

Це хороший вибір, але, як і будь-який інший вид активного відпочинку, катання на лижах може травмувати. Це певний ризик, з яким людина, що обрала для себе даний вид дозвілля - погоджується.

На сьогоднішній день, в Україні є вибір гірськолижних трас на будь-який смак, навіть смак гурмана буде задоволений.

Гірськолижне катання активно почало розвиватися в Україні порівняно недавно, але за такий короткий проміжок часу, з'явилися улюблені місця лижників: Буковель, Драгобрат, Славське, Тисовець, Ізки, Подобовець, Пилипець.

Зимовий відпочинок в Єгипті або Туреччині - банально, люди знову бажають зимової казки.

Той факт, що лижний відпочинок є досить небезпечним відпочинком і щорічно стає причиною частих звернень до медпунктів, мало кого зупиняє. Травмуються як новачки так і «бувалі», причому, другі за статистикою частіше.

У разі гірськолижного відпочинку, страховка повинна йти в комплект з лижами, без неї, Ви не застраховані від додаткових витрат і без того на недешевому відпочинку.

1. Скільки коштує страховка для гірськолижного порту?

Почнемо по порядку, для туризму по Україні, в нашій компанії існує певний тариф: 3,00 гривні за добу. Страховка покриває екстрену стаціонарну та амбулаторну допомогу, витрати, пов'язані з різким погіршенням здоров'я, екстрену евакуацію.

Але, для страхування гірськолижного спорту, існує спеціальна програма «Snow policy». У програму страхування «Snow policy» включені ризики, які можуть статися під час спуску з траси на лижах. Страхова сума складає 10 000 гривень. При цьому, ось який розподіл страхової суми:

 • 1 000 гривень на страхування від нещасного випадку, у тому числі травми і пошкодження що сталися під час катання;
 • 2 000 гривень на реабілітацію наслідків нещасного випадку, в кращих клініках України, включаючи необхідні медикаменти;

Як зазначила спеціаліст зі страхування Подільського офісу АСК «ІНГО-Укриана» Вікторія Шишковська, страховка за програмою «Snow policy», буде дорожче звичайної, і для того щоб не переплачувати, рекомендуємо оформляти «Snow policy» на певний термін.

Наприклад, Ви плануєте відпочинок на 13 днів, з них 5 днів виділяється на гірськолижний спорт. Вигідніше для Вашої кишені буде, якщо Ви оформите на 8 днів стандартну страховку (3 гривні за добу), а на решту 5 днів - «Snow policy».

2. Як буде виглядати поліс з програмою «Snow policy»?

Так виглядає поліс туристичного страхування в межах України. У примітках, будуть прописуватися дати катання на лижах і програма «Snow policy».

3. Скільки за часом займає процедура оформлення такого поліса?

Не більше 5 - 10 хвилин. Поліс туризму по Україні виписується вручну.

4. Які потрібні документи для оформлення страховки?

Дані громадянського паспорта, ідентифікаційний номер.

5. Наскільки значущим є вибір страхової компанії за таким видом страхування?

Настільки, наскільки і Ваше бажання мати своєчасну допомогу на відпочинку.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини