Дороге КАСКО, що робити?

12.12.2011

Дороге КАСКО, що робити?

На сьогоднішній день, за статистикою кожен п'ятий киянин застрахований за КАСКО, кожен другий бажає застрахувати свій автомобіль, але в силу певних обставин оформлення страховки відкладається в довгий ящик.

Ми розповімо, як скоротити «довгий ящик» і зробити обмірковану і вигідну для Вас страховку.

Почнемо з визначення потреби страховки. Визначте для себе, в яких ситуація Вам найбільше може знадобитися страховка КАСКО.

Якщо Ви не бажаєте засмучуватися через дрібниці, наприклад у випадках попадання каміння в лобове скло, падіння предметів на кузовну частину автомобіля, в такому разі, необхідна страховка з мінімальною франшизою.

Франшиза - це частина грошей, яку Ви відкшкодовуєте самостійно. Більш простими словами, якщо франшиза за Вашим договором КАСКО 1 000 гривень, а збиток становить 10 000, виплатять Вам 9 000 гривень, арифметика проста.

Визначення найбільш небажаних ризиків - дуже важливий момент у разі потреби заощадити.

Якщо ж Вас найбільше турбує ризик викрадення або повної загибелі автомобіля, беріть нульову франшизу по цим двом ризикам.

Наступне питання - це вибір страхової суми.

Купивши новенький автомобіль з автосалону, і тільки виїхавши на трасу, миттєво машина втрачає в ціні кілька тисяч гривень.

Дуже важливо, застрахувати автомобіль на повну ринкову вартість автомобіля. Автомобіль з року в рік стає дешевше. Не позбавляйте себе можливості отримати адекватну виплату при настанні «тотал» вибравши невелику страхову суму.

Пояснимо, страхова сума - це Ваш ліміт виплати. Тобто, у разі настання серйозного страхового ризику, це розмір страхового відшкодування.

Тут питання економії недоречне, оскільки економія в цьому випадку буде не на Вашу користь.

Не менш важливо, грамотно обрати страхову компанію. Якщо у Вас є сприятливий досвід з виплат страхової компанії знайомих, або ж особистий досвід зі страхуванням і виплатами по Автоцивілці, придивіться. Зробіть моніторинг ринку страховиків, подивіться рейтинги по виплатах, одним словом знайте потенційного партнера.

Саме партнера. Укладаючи договір зі страховою компанією, Ви отримуєте і захист, проте й деякого роду зобов'язання, які в разі ДТП треба виконати:

 • виклик аварійного комісара
 • виклик ДАІ

Компанія, яка існує не перші п'ять років на ринку страхових послуг, цінує свою репутацію і дорожить довгостроковими відносинами з Клієнтами.

За великим рахунком, основне визначення ціни страхування КАСКО, залежить від параметрів автомобіля, стажу та віку водія.

Якщо Ваш стаж водіння більше 5 років, і вік від 25 років, по можливості, намагайтеся не включати в договір особ, з меншим стажем і віком. Тариф розраховується від найменшого водійського стажу і віку.

Далі, в договорі є пункт щодо ремонту застрахованого автомобіля. Якщо Ваш автомобіль вже не на гарантії, можна сміливо вибирати послуги рекомендованих СТО від страховика. В хороших страхових компаніях є акредитації з багатьма дилерськими станціями. Таким чином, безсумнівно, два плюси відразу - економія і оптимальний сервісний центр.

Скоротивши розтрати на придбання страховки КАСКО, не забувайте, завжди можна купити поліс з розбивкою платежу. Деякі компаній можуть надати розбивку до чотирьох платежів, поквартально. Оплачувати таку страховку буде куди простіше.

Наша порада така, правильно розставивши пріоритети і обравши страхову компанію, якісне страхування КАСКО може придбати будь-яка людина.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини