У яких випадках страхова може не виплатити?

21.12.2011

У яких випадках страхова може не виплатити?
Страхові компанії - не є організаціями червоного хреста, частка відповідальності лежить і на плечах страхувальників. В кожній страховій компанії є низка винятків зі страхування, які передбачають абсолютно резонну «невиплату». Такі заходи вживаються для боротьби з шахраями, які так і норовлять обійти стороною писані правила.

Купуючи захист КАСКО для автомобіля, уважно ознайомтеся з договором, приділіть 30 хвилин для прочитання списку виключень і умов. Дуже важливо знати і дотримуватися, умов договору.

Нижче наводимо найвідоміші винятки.

 1. Їзда на автомобілі, стан якого - аварійний. Цей пункт вважається виключенням, потрібно розуміти, страховка КАСКО уберігає від усіляких ризиків, але не вберігає від недбалості власника до автомобіля. У цей пункт, можна додати і їзду на зношених шинах.
 2. Алкоголь, легкий і важкий наркотик, будь-який вплив дурману на свідомість, автоматично позбавить Вас виплати.
 3. Якщо Ви вирішили перевезти куди-небудь автомобіль водним або залізничним транспортом, і сталося те, що пошкодило Ваш автомобіль, знайте, таке перевезення стоїть одним з перших пунктів у списках винятків.
 4. Військові дії, терористичні акти.
 5. Не зберігайте в автомобілі вибухонебезпечні речовини. Були випадки, коли учасники військових реконструкцій зберігали в своїх автомобілях не муляжні гранати, а справжнісінькі. Вони щиро дивувалися, чому страхова компанія відмовилася виплатити кругленьку суму. Благо, було кому дивуватися.
 6. Купуючи КАСКО, в договорі окремим пунктом прописуються допущені до керування водії. Так от, якщо при страховому випадку виявиться, що за кермом не була вказана в страховці людина - страхова компанія відмовить у виплаті.
 7. Якщо Ви придбали КАСКО з розбивкою платежу, уважно стежте за графіком. Якщо трапиться ДТП, і буде хоч один неоплачений платіж, страхове відшкодування Вам не виплатять до тих пір, поки Ви не покриєте заборгованість.
 8. Гідроудар двигуна.

  .......цим все сказано.......

Список винятків із страхування, звичайно ж неповний, в кожній страховій компанії він може трохи відрізнятися, пунктів може бути більше або навпаки - менше.

Ось ще деякі причини відмов у страховій виплаті:

 • надання неправдивої інформації щодо ДТП. Завжди краще говорити, як було насправді
 • несвоєчасне повідомлення страховій компанії про ДТП, якщо звичайно немає поважних причин. Як говориться в страхових компаніях теж люди, і у разі неможливості дзвінка через стан здоров'я, у виплаті Вам не відмовлять
 • порушення норм митного законодавства
 • відсутність стандартної, базової сигналізації

Як можна переконатися, всі ці пункти досить прозорі і легко контрольовані, якщо звичайно не робити цього спеціально.
Новини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини