Чи будуть дорожчати машини в 2012 році?

28.12.2011

Чи будуть дорожчати машини в 2012 році?

Якість життя потрібно покращувати, підвищувати комфортність кожного дня, і покупка автомобіля - це вірний шлях до підвищення якості життя.

Купівля автомобіля в новому році, ознаменується позитивним знаком для всього року в цілому, адже недарма кажуть «як рік почнеш, так його і продовжиш ...».

Ну а тепер про ціновий прогноз на автопром в 2012 році

За аналітичними зведеннями експертів, автомобілі дорожчають щороку в середньому на 10%.

2012 рік можливо принесе приємний сюрприз автолюбителям, в кращому випадку - ціни стануть доступнішими, в гіршому - залишаться на тому ж рівні.

22 грудня Верховна Рада 269-ма голосами "за" прийняла закон, яким пільгове ввізне мито на легкові автомобілі з об'ємом двигуна 1,5-3 л з 1 січня 2012 року знижується до 6% з 7%, тоді як повна ставка залишиться без зміни - 10%.

2011 рік також ще може нас порадувати, продавці-консультанти в автосалонах радять задуматися про покупку автомобіля саме зараз.

У передноворічні дні в автосалонах діють знижки, таким чином, на покупці авто можна буде заощадити до 1 000 $.

Так само, в подарунок Ви можете отримати приємне доповнення до покупки у вигляді магнітоли або комплекту зимової гуми.

Невидимий ворог!

Проте, можуть бути й досить несприятливі фактори, які вплинуть на ціни автомобілів.

Жоден експерт не поспішає відкидати ймовірність підвищення податків і мит. Адже ще влітку Асоціація "Укравтопром" запропонувала провести спецрозслідування щодо всіх імпортних автомобілів і за його результам збільшити мито на імпортні авто. Якщо все-таки це станеться, іномарки можуть зрости в ціні на 15%!

Прогнозується посилення контролю над оцінкою не нових автомобілів при продажу. Аргументують податківці це тим, що ціну занижують і недоплачують податки.

На сьогоднішній день - це лише прогнози, і якщо вони настільки ж ефемерні як прогнози Гідрометцентру, побоюватися підвищення цін на автомобілі занадто рано.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини