З НОВИМ РОКОМ 2012!

30.12.2011

З НОВИМ РОКОМ 2012!

Завтра ми переступимо межу, яка розділяє 2011 і 2012 рік! Завтра всі ми будемо загадувати бажання, і мріяти про нові звершення в новому році! Завтра ми зустрінемося з великою кількістю веселих друзів, міцно обіймемо батьків і піднімемо келихи шампанського! Але СЬОГОДНІ, у нас ще є час привітати ВАС, дорогих КЛІЄНТІВ, ПАРТНЕРІВ, КОЛЕГ І ВСІХ .. ВСІХ хто не вмістився у цей список.

Ми, колектив Подільського офісу АСК «ІНГО Україна», щиро бажаємо ВАМ здійснення самих здавалося б нездійсненних бажань, нехай прийдешній 2012 рік стане казкою, феєрією, калейдоскопом позитивних зустрічей, знайомств, придбань!!

 

 

Незабутніх свят!

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини