Типові помилки при паркуванні взимку

08.02.2012

Типові помилки при паркуванні взимку

Чому саме взимку маневр паркування настільки небезпечний? Все просто. Тому що, маневр відбувається не на асфальті, а на обмерзлому снігу. При таких обставинах спрогнозувати, куди може понести автомобіль - складно.

Перебуваючи в столиці Україні, кожен з нас спостерігає картину з паркувальними місцями. Мало хто може повернувшись додому, знайти для себе місце для парковки, все зайнято іншими автомобілями. Через це, ставлять автомобіль де доведеться, іноді на клумбі. Якщо вночі піде сніг, таких «щасливців» на ранок чекає неприємний сюрприз - машина буде повністю завалена заметом, і врахуйте, в таких місцях спецтехніка не прибирає, та й двірник навряд чи поспівчуває.

Отже, найпоширеніші помилки при паркуванні

На розі крутого повороту

Одне з найнебезпечніших місць для паркування. Якщо у Вас є можливість припаркуватися трохи далі і пройтися по повітрю хвилин 10 до місця призначення, так і зробіть. Це настільки небезпечне місце, що без вправності не обійтися.

Мало того, що автомобіль загороджує огляд і навіть перегороджує прохід пішоходів, при в'їзді у двір під кутом на ожеледиці, машину заносить на припарковані у дворі авто. Виходить дуже безгузде ДТП.

Підйом на узбіччі

Таких місць у Києві більшість, місцевість то не рівна, завжди знайдеться спуск або підйом. Припаркувавши автомобіль у такому місці, не забувайте, виїхати буде не просто. Оскільки, видимість в зимову погоду не найкраща, плюс трапляються замети. Ваш автомобіль в попутному русі можуть зачепити інші транспортні засоби. З цього, по можливості намагайтеся завжди однією віссю заїхати на брівку.

Нічний паркінг

Говориться не про фешенебельні підземні паркінги, а про самі звичайні нічні парковки по 10 грн. Природно, це в рази краще, ніж паркуватися де вийде, але є й свої нюанси.

Як правило, на таких парковках машини ставлять «ялинкою» - виїжджаючи заднім ходом, водій не бачить автомобілів, які їдуть позаду, а вони можуть не встигнути зреагувати на авто, яке виїжджає.

Крижаний спуск

Тільки для дітей на санках крижана гірка щастя, для автомобіліста - та ще проблема. Якщо для паркування Вам потрібно заїхати трохи вище - колеса будуть пробуксовувати, в разі спуску - понесе юзом. А тепер, просто додайте необхідність відразу повернути - 100% аварійна ситуація.

Обережно «штрафмайданчик»

Взимку, один з обов'язків комунальних служб - стежити за станом доріг, чистити сніг, посипати сіллю і піском тротуар.

Головним болем для них, вважаються припарковані машини на узбіччі. Проблема настільки глобальна, що в Київській адміністрації навіть розглядають питання повернення евакуаторів на дороги.

Не станьте першим, хто випробує на собі повернення спецтехніки на дорогу. Повернути машину з «штрафмайданчики» буде не дешево.

Підступний замет

У таку сніжну зиму, іноді не доводиться обирати паркуватися в заметі чи ні, вибір швидше коливається від величини замету.

Візьміть собі за правило, взимку мати в багажнику невелику лопату, в якийсь із днів, вона Вас неодмінно врятує.

При паркуванні автомобіля - завжди думайте, як будите виїжджати, це одне з головних правил вдалого маневру.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини