Трапився страховий випадок!!?

13.02.2012

Трапився страховий випадок!!?

Кожен, хто їздив за кордон, оформляв туристичну медичну страховку. Але склавши її в валізу, про поліс мандрівник тут же забуває. На жаль, наші співвітчизники схильні лінуватися розбиратися у деталях і можливостях купленого продукту.

Купуючи будь-яку послугу, важливо вивчити, як нею можна скористатися.

 1. По-перше, щоб залишатися впевненим у тому, що при страховому випадку страховка покриє збитки, вибирайте надійну страхову компанію. Компанія повинна функціонувати на ринку як мінімум 5-8 років, чим старше компанія, тим її фінансовий гарант міцніший. Звичайно, не можна орієнтуватися тільки на вік страховика, при спілкуванні з менеджером, уточніть, з якими посольствами акредитована компанія.

  Запам'ятайте, чим більше питань Ви задасте до оформлення страховки, тим менше виникне питань при отриманні відшкодування.
 2. Уточніть у Вашого менеджера, які ризики і фінансові витрати покриє страховка, які ліміти призначені страховою компанією. У «страховому світі» це називається страховою сумою. Для кожної країни є своя рекомендована страхова сума, визначена рівнем медицини в тій чи іншій країні. Менеджер сам порекомендує для Вас страхову суму, але при бажанні Ви можете її збільшити, особливого актуальним це буде при поїздці в США, адже медицина в цій країні не з дешевих!
 3. Не обирайте туристичну страховку виходячи з економії. Нам не раз доводилося стикатися з «економними» страхувальниками, які вважали за краще купити поліс під посольством особливо не розбираючись, з якою страховою компанією мають справу. Найчастіше, такі поліси навіть не вносяться у базу і не мають сили. .. . Навіщо тоді платити гроші?! Ви скажете - для посольства, але в 99% таку страховку не приймуть. І правильно зроблять, іншій країні не потрібні проблеми з іноземцем без страхового поліса.
 4. За кордоном не тільки медицина дорога, але й телефонні переговори на батьківщину влетять в копієчку. Тому, якщо страховик не покриває телефонні переговори, таку страховку немає сенсу купувати. Причому, даний факт дуже недобре характеризує страховика, варто задуматися, а покриється чи взагалі щось ..

  Якщо страхова компанія бере на себе витрати на телефонні переговори, то Ви повинні чітко розуміти, чеки і квитанції по телефонним переговорам запитані у оператора, повинні зберігатися у Вас.
 5. Як не хотілося б про це говорити, але відправляючись в іншу країну, є ризик настання летального результату. Це життя, і навіть на самому прекрасному відпочинку статися може непоправне. Просто поцікавтеся у менеджера, чи входить в страховку посмертна репатріація на батьківщину і ритуальні послуги.
 6. Якщо в офісі страхової компанії Вам не надали правила страхування виїжджаючих за кордон, попросіть самі видати їх Вам. Обов'язково ознайомтеся з правилами страхування, це буде корисно як у цю поїздку та і при оформленні туристичної страховки на наступний раз.
 7. Поліс медичного страхування туристів потрібно мати при собі. Його можуть попросити пред'явити в медустанові. Але не завжди так відбувається, зазвичай після Вашого дзвінка страховику, в клініці вже чекають на Вас. Справа в тому, що асистанс страховика організовує медичну допомогу клієнтам, зв'язуючись безпосередньо з клінікою і оплачуючи медичну допомогу.
 8. Номер телефону асистансу позначений на полісі, але не буде зайвим, переписати його в телефонну книгу. Адже метушня у нас в крові, при форс-мажорній ситуації, не завжди і поліс знайдеться ..
 9. Зберігайте чеки з аптеки. Якщо лікар виписав Вам перелік ліків, збережіть і рецепт лікаря, і квитанції після покупки медикаментів.

Вмійте відпочивати - зберігаючи обережність ...

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини