Оформлення Автоцивілки онлайн

17.02.2012

Оформлення Автоцивілки онлайн

Прагнучи до зручності життя, людство знаходить нові схеми продажів, більш зручні та вигідні для покупця і продавця.

Дуже велика кількість компаній має свою сторінку в інтернеті з функцією інтернет-магазин. Причому, сервіс доповнюється всілякими опціями, такими як: калькулятор, онлайн консультація, онлайн замовлення товарів та послуг.

Ми, не виняток. З недавнього часу на нашому сайті з'явилася додаткова послуга «Замовлення Автоцивілки».

На сьогоднішній день, оформлення страховки ОСЦВП лідирує за кількістю продажів, саме з цього, поки що ми запустили можливість онлайн-замовлення тільки по цьому виду страхування. Проте ми намагаємося удосконалювати ресурс на кожному рівні організації, від швидкості передачі заявки, підрахунку вартості, зворотного зв'язку з Вами і до своєчасної доставки.

Чим це зручно?

Звичайно ж, найголовніше - це економія Вашого особистого часу. Вам не доведеться знаходити час для того, щоб заїхати до нас в офіс.

Достатньо, зазирнути на наш сайт і заповнити форму заявки на Автоцивілку. Як тільки менеджер отримує заявку, в найкоротший термін прораховує вартість і передзвонює Вам домовитися про адресу доставки страхового поліса. Підвозимо Автоцивілку ми абсолютно безкоштовно, і неважливо, яка вартість оформленого поліса, 243,00 гривні або 777,60. Для нас важливий кожен клієнт.

Клієнти, які спробували наш новий сервіс, зазначили, наскільки тепер зручно купувати Автоцивілку.

Як правильно оформити заявку?

Форму заявки на Автоцивілку ми намагалися зробити максимально простою. Всі поля сформульовані просто і зрозуміло.

Поля, відмічені символом (*), обов'язкові для заповнення.Намагайтеся заповнити всі графи без помилок, тому що прописані Вами дані вказуються в полісі.

Графа про наявність пільг необов'язкова для заповнення. Але якщо у Вас є пенсійне посвідчення, 1 або 2 група інвалідності, посвідчення учасника бойових дій або посвідчення постраждалого від Чорнобильської катастрофи, вкажіть серію, номер і дату видачі в Заявці. Згідно Закону, даний вид страхування Ви оформляєте за наданими державою пільгами.

В ході спілкування з менеджером, Ви можете отримати консультацію про користування полісом Автоцивілки і Європротоколу, а також, про будь-який вид страхування.

Для нас важливий Ваш час ...

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини