Зелена карта для іноземців

20.02.2012

Зелена карта для іноземців

Зелена карта - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи "Зелена карта", згідно з яким страхова компанія буде відшкодовувати витрати пов'язані з нанесенням шкоди транспортному засобу, іншому майну, життю і здоров'ю третіх осіб внаслідок ДТП.

Якщо Ви виїжджаєте в іншу країну на особистому автомобілі, Зелена карта Вам необхідна. Без неї, Ви не зможете, перетнути кордон.

На сьогоднішній день, в систему «Зелена карта» входить 45 країн з Європи: Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія, Герцеговина, Білорусь, Швейцарія, Кіпр, Чехія, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Великобританія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія, Ізраїль, Іран, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Литва, Латвія, Мальта, Марокко, Молдова, Македонія, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польща, Румунія, Росія, Швеція, Словаччина, Словенія, Сербія, Туніс, Туреччина, Україна.

Напередодні «ЄВРО-2012» прогнозується неймовірний потік іноземців в Україну. Величезна кількість сімей і завзятих уболівальників вирушать на особистих автомобілях вболівати за улюблені футбольні команди. Якщо термін Зеленої карти закінчується ще на території Україні, продовжити даний поліс у страховій компанії не зможуть. Зелена карта оформляється тільки в країні постійного проживання.

Подібні ситуації трапляються досить часто, не завжди можна точно спрогнозувати термін свого вояжу в іншій країні - коментує Вікторія Шишковська спеціаліст зі страхування АСК «ІНГО-Україна».

Для оформлення страховки рівносильній Зеленій карті, необхідно оформити Автоцивілку, адже Зелена карта, по суті, і є Автоцивілкою.

Страхова сума Автоцивіки становить 100 000 гривень на шкоду життю або здоров'ю людини, і 50 000 гривень на шкоду майна (автомобіль).

Страхова сума для Зеленої карти встановлюються відповідно до законодавства країни, в якій скоєно ДТП. Для України це вищеперелічені страхові ліміти.

Вартість Автоцивілки для іноземця буде залежати від об'єму двигуна автомобіля та строку страховки.

Приміром, ціна Автоцивілки на 6 місяців для автомобіля з об'ємом двигуна до 1.6:

 • в гривнях 340,20
 • в $ 42,52
 • в € 32,33

Оформлення Автоцивілки для нерезидента України, вимагає наявність наступних даних: громадянський паспорт, ІНН, техпаспорт.

Обов'язково до страхового полісу менеджер видає і Європротокол, хоча для багатьох гостей нашої країни буде подивом, що Європротокол практично ніхто не використовує.

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини