Вітаємо з 8 березня!

07.03.2012

Вітаємо з 8 березня!

Прекрасні, чарівні, неповторні жінки, колектив Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна» вітає Вас зі святом весни! Бажаємо кохати і бути коханими, прикрашати нашу планету краще найпрекрасніших квітів, осяювати кожен день усмішкою і турботою, наповнюючи життя змістом. Щастя Вам і відмінного настрою не тільки в це чудове свято, а й в усі дні року.

З любов'ю колектив Подільського офісу АСК «ІНГО-Україна»

Історія свята «8 березня»

Святкуванням Міжнародного жіночого дня ми зобов'язані працівницям текстильної промисловості і фабрик з пошиття одягу в Нью-Йорку. Адже саме вони, в 1857 році провели демонстрацію в протест проти низької заробітної плати і не людських умов роботи. Демонстрацію охрестили «маршем порожніх каструль», так як революціонерки шуміли, трясучи каструлями і посудом.

Слід зазначити, що в той час праця жінок оцінювався дуже низько, а обсяги роботи були на рівні з чоловічою силою.

Історія зі страйком повторилася 8 березня 1908, на вулицях міста налічувалося не менш 15 000 жінок. Список вимог цього разу включав надання жінкам виборчого права.

У 1909 році Соціалістична партія Америки оголосила національний жіночий день. У країнах зарубіжжя популярним свято залишався до 1920 року. У СРСР вперше святкування Міжнародного дня жінок припадає на 1913 рік в Санкт-Петербурзі. З 1966 року, відповідно до Указу Президії Верховної Ради СРСР від 8 травня 1965 року, Міжнародний жіночий день став святом і неробочим днем. Поступово свято втратило політичне забарвлення, деякі історики розглядають в цьому навмисні дії держави.

Офіційно відзначають 8 березня: Вірменія, Азербайджан, Афганістан, Білорусь, Буркіна-Фасо, В'єтнам, Гвінея-Бісау, Грузія, Замбія, Казахстан, Камбоджа, Киргизія, Кірібаті, Китай (офіційно звичайний для всіх робочий день), Коста-Ріка, Куба , Лаос, Мадагаскар, Молдова, Монголія, Непал, Росія, Сербія, Таджикистан, Туркменістан, Уганда, Узбекистан, Україна, Хорватія, Чорногорія, Еритрея, Латвія.

Сучасне «8 березня»

На сьогоднішній день філософія Міжнародного жіночого дня приурочена до краси, неповторності жінок, бажанням чоловіків висловити свою любов у вигляді квітів та подарунків.

7-8 березня Вам доведеться постояти в черзі за букетом троянд або тюльпанів, такий ажіотаж робить 8 березня дещо комерційним святом, але бажаючих привітати своїх жінок цей факт анітрохи не хвилює. Дуже забавно спостерігати розгублені чоловічі погляди в магазинах парфумерії або ювелірної продукції.

ТОП 5 подарунків на 8 березня:

1. Парфумерія

2. Ювелірні вироби

3. Подарунковий сертифікат в SPA-салон

4. Шуба

5. Те, що замовила улюблена ...

До всього цього ОБОВ'ЯЗКОВО І НЕОДМІННО КВІТИ!

←До списку новинНовини

 • Страхування Авто за програмою КАСКО " Автопреміум "
  АСК ІНГО Україна створила інноваційний продукт автомобільного страхування КАСКО «АВТО Преміум», який надає повний захист Вашого автомобіля, ексклюзивний сервіс і швидке врегулювання страхових подій.
  16.02.2015
 • Медична страховка як соц пакет
  На сьогоднішній день медичне страхування персоналу стає все більш популярним, особливо серед роботодавців, які усвідомлюють важливість здоров'я співробітників для успішної роботи компанії. Купівля поліса Добровільного медичного страхування (ДМС) для спів
  13.05.2014
 • Страховка медична для дитини в киеві
  Ринок дитячого страхування в Україні поступово розвивається. Дитяча медицина є досить дорогою на сьогоднішній день, а витрат по догляду за малюками і без цього достатньо. Тому батьки, укладаючи договір медичного страхування дитини, не тільки заручаються я
  07.05.2014
Всі новини